Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miedź dotychczas spotykała się z Jagiellonią pięciokrotnie....

Najpiękniejsze fanki Miedzi - przypominamy rundę jesienną [ZDJĘCIA]

Miedź dotychczas spotykała się z Jagiellonią pięciokrotnie. Bilans spotkań wypada remisowo. Obie drużyny wygrywały po razie, a trzykrotnie padł remis. Miedź poprawiła swój bilans spotkań z „Jagą” w tym sezonie. 26 sierpnia 2018 Miedź wyjechała na bardzo ciężki teren do Białegostoku. Po pierwszej bezbramkowej połowie legniczanie w 68 minucie stracili pierwszego gola za sprawą Bezjaka. Pięć minut później Petteri Forsell doprowadził do wyrównania. Miedź cieszyła się nim tylko 7 minut. Na 2:1 podwyższył Taras Romanczuk. I ponownie po upływie dwóch minut Forsell trafił do siatki gospodarzy i doprowadził do wyrównania. Miedź nie chciała cieszyć się z remisu i zaatakowała gospodarzy. W 87 minucie spotkania Rafała Augustyniak dał Miedzi pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w LOTTO Ekstraklasie. W piątek liczymy na powtórkę pry Orła Białego.