Miedź Legnica zremisowała w sparingu z Zagłębiem Lubin, zobaczcie zdjęcia

Piotr Krzyżanowski
Zdjęcia Piotr Krzyżanowski
Na boisku Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia Lubin rozegrano mecz kontrolny przed nowym sezonem piłkarskim Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 1 : 1. Wynik otworzył w 52. min Krzysztof Drzazga, a rywale wyrównali pięć minut przed końcem po strzale Baszkirowa. Trener Wojciech Łobodziński w spotkaniu z Zagłębiem sprawdził 22 zawodników. W wyjściowej jedenastce postawił na wielu młodych zawodników – znaleźli się niej m.in. trzej 18-latkowie: Filip Balcewicz (poprzednio Pogoni Szczecin), Szymon Stróżyński z rezerw Miedzi czy Mateusz Kaczmarek. Do przerwy bramki nie padły, choć Miedź miała dwie dobre okazje strzeleckie, ale zarówno Bruno jak i Michał Bednarski minimalnie chybili.