Miedź Legnica wygrywa w Jarocinie!

mr
Po niezwykle emocjonującym meczu Miedzianka wywiozła z trudnego terenu komplet punktów.

Jarota jako rywal nigdy nie pasowała legniczanom. To w połączeniu z plagą kontuzji i wykluczeń zwiastowało niezwykle ciężki mecz. Na szczęście podopieczni Bogusława Baniaka stanęli na wysokości zadania.

Pierwsza bramka padła w 18 minucie. Piłkę na klatkę przyjął Lenkiewicz, po czym huknął z kilkunastu metrów. Bramkarz był bez szans. Goście dość przypadkowo wyrównali w 65 minucie. Autorem wyrównującego trafienia był Oczkowski.

W 78 minucie bramkę zdobył niezawodny ostatnio Kuba Grzegorzewski, który rozegrał fantastyczny mecz.

Gdy wydawało się, że Miedź dowiezie zwycięstwo do końca stało się coś niesamowitego. W 89 minucie bramkę na 2:2 zdobył Danielak.

Ostatnie słowo należało jednak do legniczan, a dokładnie do Paszlińskiego, który ustalił wynik na 3:2 dla Miedzi w 92 minucie.