Miedź Legnica pokonała Dolcan Ząbki 4:1

Miedź Legnica pokonała Dolcan Ząbki 4:1 Piotr Krzyżanowski
Miedź Legnica pokonała Dolcan Ząbki 4:1. W końcu! Legniczanie zanotowali pierwsze zwycięstwo i to w jakim stylu. Miedzianka ograła na wyjeździe wicelidera - Dolcan Ząbki aż 4:1, a mogło być jeszcze wyżej.

Legniczanie zdominowali to spotkanie od pierwszej minuty. Dowodem była bramka Mateusza Szczepaniaka z 18 minuty spotkania.

Dziesięć minut później wprawdzie wyrównał Zjawiński, ale to było wszystko na co było stać Dolcan. Jeszcze przed przerwą Miedź zdobyła bramkę "do szatni". Na 2:1 dla Miedzi podwyższył Zbigniew Zakrzewski.

W drugiej połowie po jednym trafieniu dołożyli Jakub Grzegorzewski (z karnego) oraz już w doliczonym czasie Marcin Garuch. Najniższy zawodnik I ligi strzelił bramkę ... głową.

Dzięki temu zwycięstwu Miedź ma na koncie 8 punktów. Miał rację trener Adam Fedoruk, który przed meczem mówił: Kiedy jak nie teraz mamy się przełamać i z kim jak nie z Dolcanem.