Miedź Legnica 4:2 GKS Katowice

Miedź Legnica - GKS Katowice (NA ŻYWO)
Miedź Legnica - GKS Katowice (NA ŻYWO) piotr krzyżanowski
Miedź Legnica 4:2 GKS Katowice. Miedzianka pod wodzą trenera Stawowego odniosła dziś swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Na własnym stadionie legniczanie pokonali 4:s drużynę GKS Katowice.

Oto jaki przebieg miało to spotkanie:

KONIEC MECZU! Miedź wygrała 4:2

86 min - Szymąński pojawia się na murawie w miejsce Lenkiewicza

84 min - Łobodziński uderza raz i drugi, ale bez bramki!

82 min - Dwie zmiany w Miedzi. Midzierskiego zastępuje Jovanović, a za Ferugę pojawią Kakoko

77 min - Żółta kartka dla Bartoszewicza

76 min - Szczepaniak... obok bramki!

73 min - Miedź znów w natarciu! Łobodziński do Lenkiewicza, jego strzał jest zablokowany. Poprawia Feruga, ale broni Bucek!

66 min - Rożny dla Miedzi. Do piłki dopada Midzierski, ale ponad bramką!

62 min - Midzierski zobaczył żółtą kartkę. Zmiana w GKS Kujawę zastępuje Kamiński

58 min - Łobodziński faulowany w polu karnym gości! Czerwona kartka dla Jurkowskiego. GKS gra w dziewiątkę! Miedź ma rzut karny.... Garuch strzela czwartą bramkę dla Miedzi!

56 min - Łobodziński do Lenkiewicza i jest już 3:2 dla Miedzi!

51 min - Kolejna czerwona kartka! Tym razem w drużynie GKS. Boisko opuszcza Pielorz. Feruga z wolnego uderza w poprzeczkę!

49 min - Rzut karny dla GKS! Goncerz uderza na 2:2. Co więcej Zgarda opuszcza boisko z czerwoną kartką na koncie! Gorzej nie mogło się zacząć

48 min - Składna akcja gości, Pitry staje oko w oko z Bledzewskim i jest już tylko 2:1 dla Miedzi

46 min - Zaczynamy drugą połowę. dwie zmiany w GKS. Januszkiewicza zmienił Wołkowicz, a Nawrota Pitry.

PRZERWA - MIEDŹ 2:0 GKS

45 min - Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy

38 min - Legniczanie przeważają i starają się budować kolejne akcje

33 min - Feruga z rożnego, uderza Szczepaniak i jest 2:0!

32 min - Znów Feruga! Tym razem dogrywa do Łobodzińskiego, ale ten uderza w bramkarza!

30 min - Feruga do Szczepaniaka, ale zabrakło centymetrów!

26 min - Świetna akcja prawą stroną, dokładne podanie do Łobodzińskiego, ten wrzuca do Ferugi, a ten bez najmniejszych problemów umieszcza piłkę w siatce! Miedź 1:0 GKS

23 min - Przerwa na uzupełnienie płynów. W Legnicy jest dziś wyjątkowo gorąco

19 min - Piękna akcja Miedzi, ale uderzenie Zasady powędrowało za trybuny

15 min - Groźny strzał gości, ale Bledzewski wyciągnął się jak struna i przeniósł futbolówkę nad poprzeczką

11 min - Lenkiewicz uderza raz jeszcze i raz jeszcze zabrakło siły

10 min - Akcja Miedzi, ale bez strzału i błyskawiczna kontra GKS. Wciąż 0:0

8 min - Kontra gości, ale zupełnie bez pomysłu na wykończenie

6 min - Uderza Lenkiewicz, ale Bucek broni

5 min - W pierwszych minutach częściej przy piłce legniczanie

1 min - Zaczyna Miedź

Zawodnicy już na boisku. Miedź na niebiesko, GKS w żółto-czarnych strojach. Zawody poprowadzi Sebastian Krasny.

Piłkarze już czekają w tunelu prowadzącym na murawę. Lada chwila zaczynamy!

Dziś w Legnicy słonecznie i piekielnie gorąco. Przed zawodnikami obu drużyn niezwykle ciężkie zadanie pokonania rywala, własnych słabości i pogody.

Na trybunach pojawiła się już pierwsza grupa kibiców gości.

Trener legniczan, Wojciech Stawowy zapowiadał walkę jedynie o komplet punktów. Inny wynik nie wchodzi w grę, czy rzeczywiście się uda?

Spotkanie rozpoczyna się punktualnie o 12.30. Przed rokiem na własnym stadionie legniczanie wygrali 3:0.