Miedź Legnica 23 - 22 Warmia Olsztyn

mr
Piotr Krzyżanowski
Szczypiorniści Miedzi Legnica wygrali kolejne spotkanie w PGNiG Superlidze. Poniżej zapis relacji z tego spotkania.

W hali przy ulicy Lotniczej na przeciw zawodnikom Siódemki stanęli piłkarze Warmii Olsztyn.

Piłkarze pojawili się na parkiecie

1 min - Rozpoczyna Miedź, Kokoszka rzuca ... broni Kotliński

3 min - Kokoszka raz jeszcze i raz jeszcze lepszy Kotliński. Dla Warmii trafia za to Żółtak

5 min - Znakomita akcja legniczan, wykończona przez Palucha. 1:1

6 min - Kryński znakomicie broni

7 min - Seria błędów po obu stronach. W drużynie Miedzi ewidentnie brakuje Chuziejewa. Piwko zdobywa drugą bramkę dla Miedzi. 2:1 dla gospodarzy

10 min - Krawczyk trafia dla Warmii. Jest 2:2. Jak na razie mecz nie porywa tempem. Kokoszka nareszcie trafia. 3:2 dla Miedzi

13 min - Jankowski dla gości i Garbacz dla Miedzi. Prowadzimy 4:3. Paluch otrzymał karę 2 minut

15 min - Znakomicie obaj bramkarze. Z rzutu karnego 4 bramkę dla gości zdobywa Bartczak.

16 min - Kryński broni po raz kolejny. Nadal 4:4

19 min - Goście prowadzą 6:4. Seria błędów legniczan i Warmia zyskuje przewagę

21 min - Paluch trafia dla Miedzi. Remis 6:6. Kryński broni, a Świątek zdobywa siódmą bramkę dla Miedzi

24 min - Kryński broni, a Świątek zdobywa 8 bramkę dla Miedzi. Prowadzimy 8:7 i gramy w przewadze

28 min - Remis 9:9. Obie drużyny grają słabo w ataku, za to bramkarze co kilka minut popisują się pięknymi paradami. 10 bramkę dla Miedzi zdobył Garbacz

30 min - Koprowski zdobywa 11 bramkę dla Miedzi. Do przerwy prowadzimy 11:10

33 min - Niecelne rzuty po obu stronach. Świątek dostał 2 min kary. 11:10 dla Miedzi

35 min - 12:11 dla Miedzi. Na ławce kar siada Wita

38 min - 13:13. Miedź już w komplecie.

39 min - Garbacz trafia dla Miedzi. Prowadzimy 14:13

41 min - Swat wyprowadza Warmię na prowadzenie 15:14. Coraz więcej błędów po stronie legniczan

42 min - Fantastycznie Garbacz. Remis po 15

43 min - Czuwara zdobył 16 bramkę dla Miedzi. Znakomicie wprowadził się w mecz

45 min - Świątek trafia z drugiej linii. Prowadzimy 17:16

48 min - Kolejno trafiają Skrabania i po bloku Garbacza, Czuwara. Prowadzimy 19:17.

50 min - Czuwara raz jeszcze. 20:17 dla gospodarzy. Wejście Czuwary zdecydowanie ożywiło poczynania legniczan

52 min - Garbacz brutalnie faulował Swata. Gramy w osłabieniu. 20:19 dla Miedzi

53 min - Paluch dostaje karę 2 min za faul w ataku. Prowadzimy 21:20, ale goście mają znakomitą okazję, żeby nadrobić straty

56 min - Koprowski wyprowadza Miedź na prowadzenie 22:21

60 min - KRYŃSKI BRONI !!!! MIEDŹ WYGRAŁA 23:22

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani