Miedź Legnica 2 - 0 Bałtyk Gdynia

mr
piotr krzyżanowski
Miedź Legnica pokonała Bałtyk Gdynia 2:0.

Kibice powoli zapełniają stadion. Na trybunach mamy także dziennikarzy z Czech i Ukrainy, który grali dziś w turnieju EuroMedia 2011.

Składy obu drużyn:

MIEDŹ: 1. Bledzewski - 20. Zasada, 21. Mowlik, 5. Woźniczka, 11. Hempel, 10. Nowacki, 8. Gawlik, 27. Madejski, 17. Zieliński, 23. Grzegorzewski, 13. Zakrzewski.
Trener: Bogusław Baniak.

BAŁTYK: 1. Matysiak - 15. Loda, 2. Benkowski, 7. Martyniuk, 17. Musuła, 10. Manelski, 18. Noga, 14. Lemanek, 9. Włodarczyk, 13. Wiśniewski, 19. Jędryka.

Trener: Adam Topolski.

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Na trybunie gości około 20 sympatyków gości.

1 min - Obie drużyny rozpoczęły spokojnie

3 min - Madejski usiłował wedrzeć się w pole karne gości, ale defensorzy wybijają na róg

5 min - Legniczanie wysoko atakują gości, widać, że interesują ich tylko 3 punkty

7 min - Szybka piłka do Wiśniewskiego, ale Bledzewski wychodzi za pole karne ratuje Miedź wybiciem na aut

10 min - Rzut wolny dla Bałtyku, 35 metrów do bramki Bledzewskiego, prosto w mur, ale goście nie rezygnują i uderzają raz jeszcze na bramkę Miedzi, na szczęście niecelnie

13 min - Zakrzewski pędzi z piłką, ale zamiast podać wybija ją za linię boczną

14 min - Uderzenie legniczan, ale po rykoszecie futbolówkę pewnie chwyta Matysiak

15 min - Loda za linią boczną, potrzebował pomocy lekarza

16 min - Goście już w komplecie

17 min - Grzegorzewski posłał piłkę obok bramki

18 min - Kolejna akcja Grzegorzewskiego, Został faulowany tuż przed linią pola karnego. Olbrzymia szansa dla Miedzi, uderza Zasada po ziemi ... obok słupka

22 min - Długa piłka do Grzegorzewskiego, ale defensorzy Bałtyku okazali się szybsi

24 min - Raz jeszcze Grzegorzewski przy piłce, uderza z 18 metrów ... wysoko nad bramką

26 min - Gorąco na ławce rezerwowych gości, nie zgadzają się z decyzją sędzie, który nie odgwizdał faulu na ich zawodniku

29 min - Goście próbują długich piłek, ale jak na razie obrońcy Miedzi radzą sobie z nimi doskonale

32 min - Legniczanie bezskutecznie usiłują dostać się w pole karne Bałtyku. Nadal 0:0

34 min - Hempel do Nowackiego, ale ten uderza obok bramki. Kibice coraz głośniej domagają się pierwszego trafienia

36 min - Znakomita piłka do Wiśniewskiego, na szczęście dla Miedzi napastnik Bałtyku uderzył wysoko nad poprzeczką

37 min - Uderza Madejski, ale po rykoszecie piłka wychodzi za linię końcową. Rzut rożny dla Miedzi ... za krótko i wybijają obrońcy

41 min - Legniczanie po raz kolejny niedokładnie i goście wybijają

43 min - Dwukrotnie uderza Zieliński, ale oba strzały są słabe i wprost w bramkarza gości

44 min - Madejski uderza z 35 metrów ... niecelnie

45 min - Legniczanie nie radzą sobie z zagęszczoną obroną gości. Sędzia doliczył 1 min do pierwszej połowy

45 min + 1 - Nie tak pierwszą połowę wyobrażali sobie kibice Miedzi. Po słabej grze legniczan jest remis 0:0. Sędziowie kończą te część meczu.

Zawodnicy wrócili na murawę

Rozpoczyna Bałtyk

47 min - Nowacki do Madejskiego, ten oszukał obrońcę i stanął twarzą w twarz z golkiperem Bałtyku .... GOOOL dla Miedzi

49 min - Rzut wolny dla Bałtyku, dogranie do Włodarczyka, ten główkuje minimalnie nad bramką. Sędzia trzymał jednak chorągiewkę w górze. Włodarczyk był na spalonym.

52 min - Zieliński popisał się sztuczką techniczną i oszukał dwóch obrońców, ostatecznie goście jednak wybili futbolówkę

55 min - Od kilku minut zawodnicy Bałtyku zamknięci na własnej połowie, legniczanie nie mogą jednak wykończyć żadnej akcji

57 min - Dwie zmiany w drużynie gości. Za Wiśniewskiego wszedł Filipiak, a za Lodę pojawił się Kudyba

58 min - Włodarczyk z impetem wpada w pole karne Miedzi jednak Bledzewski wygarnął mu piłkę. Miedź nadal prowadzi 1:0

60 min - Mocne uderzenie Mowlika ... nad bramką

61 min - Za Grzegorzewskiego na murawie pojawia się Garuch

62 min - Kudyba przebieg z piłka niemal pół boiska na szczęście obrońcy Miedzi wybili na róg

63 min - Zawodnicy Bałtyku coraz chętniej atakują bramkę Miedzi

64 min - Zasada nie mógł się zdecydować czy dorzucić, czy uderzyć i posłał piłkę prosto w ręce Matysiaka

69 min - Nowacki urwał się obrońcom, zdołał dośrodkować z prawej strony na głowę Zakrzewskiego, ten uderzył i ... GOOOL - Miedź prowadzi 2:0

72 min - Lemanek dopadł do piłki w polu karnym Miedzi, mocno uderza .... słupek, wynik bez zmian

73 min - Bledzewski niedokładnie wybija. Do piłki doszedł Filipiak, ale uderzył tuż obok słupka

74 min - Z boiska schodzi Nowacki. W jego miejsce pojawia się Feciuch

77 min - Gawlik uderzył z około 30 metrów, ale piłka poszybowała daleko od bramki

79 min - Zasada wrzuca na Zakrzewskiego, ten strzela .... broni Matysiak. Nadal 2:0 dla Miedzi

81 min - Seria strzałów legniczan, jednak wszystkie bronią defensorzy gości

81 min - Zmiana w Miedzi. Za Zielińskiego wchodzi Kuzimski

83 min - Ziemak uderza, Bledzewski wyciągnął się jak strzała. Piłka mija słupek

84 min - Hempel po starciu z Włodarczykiem zwija się z bólu. Potrzebna będzie pomoc masażysty. Na szczęście piłkarz Miedzi może kontynuować grę

87 min - Legniczanie kontrolują grę

89 min - Garuch uderza ... niestety obok bramki

90 min - Uderza Kuzimski ... broni Matysiak. Zmiana w Miedzi. Paszliński za Gawlika.

3 minuty doliczone do drugiej połowy

90 min + 1 - Rożny dla Miedzi, wyjaśniają jednak obrońcy Bałtyku

Koniec meczu. Miedź wygrała 2:0