Miedź Legnica 1 - 2 Zawisza Bydgoszcz

mr
Podopieczni Bogusława Baniaka przegrali na własnym stadionie z bydgoskim Zawiszą 1:2.

Przebieg meczu:

KONIEC MECZU - MIEDŹ LEGNICA 1:2 ZAWISZA BYDGOSZCZ

80 min - Ptak wychodzi przed pole karne i ratuje Miedź przed utratą kolejnej bramki

76 - Retlewski za Zakrzewskiego, Hempel za Szymańskiego

70 min - Miedź stara się atakować, jednak za każdym razem górą jest defensywa gości

64 min - Alexandre pojawia się w miejsce Grzegorzewskiego

58 min - Wolny dla Miedzi z okolic narożnika boiska

55 min - Tempo gry znacznie spadło, pogoda daje się we znaki jednym i drugim

ZDJĘCIA Z MECZU MOŻECIE OGLĄDAĆ TUTAJ

46 min - Zaczynamy II połowę, rożny dla Miedzi

KONIEC I POŁOWY - MIEDŹ 1:2 ZAWISZA

43 min - Szymański mija kolejnych piłkarzy Zawiszy jak tyczki, ale uderza obok bramki

39 min - Napastnik Zawiszy sam na sam z bramkarze Miedzi, strzał ... broni Ptak!

36 min - Kolejny wolny dla Miedzi, do bramki Zawiszy 20 metrów. Madejski bezpośrednio na bramkę, ale broni Witan

34 min - Rzut wolny dla Miedzi na środku boiska

30 min - Chwila przerwy na uzupełnienie płynów

22 min - Rzut wolny gości, piłkę odbija Ptak, obrona Miedzi stoi jak zaczarowana i Abbott bez problemów zdobywa drugą bramkę dla gości

18 min - Mąka huknął jak z armaty, ale obok bramki. Nadal 1:1

17 min - Szymański szaleje na przedpolu Zawiszy. Ten 19-latek ma gigantyczny talent

11 min - Szymański dośrodkowuje, obrońca Zawiszy dotyka piłkę ręką i ... KARNY. Do piłki podchodzi Grzegorzewski .... GOOOOOOL!!!!! Jest 1:1

10 min - Fantastyczne uderzenie Grzegorzewskiego z 25 metrów, ale futbolówka przelatuje tuż nad poprzeczką

7 min - Uderza Madejski ... rożny

6 min - Szymański uderza z 16 metrów ... nad bramką

4 min - Strata Miedzi, z akcją pędzi Zawisza, uderzenie z 11 metrów ... broni Ptak! Dobitka ... i Miedź traci pierwszą bramkę. Miedź 0:1 Zawisza

3 min - Akcja Miedzi, ale dośrodkowanie Łuszkiewicza za linią końcową

1 min - Zaczyna Miedź

Piłkarze już na murawie.

Fani Miedzi już rozpoczęli doping. Kibice Zawiszy, wspomagani przez Zagłębie i Górnika Wałbrzych nadal wchodzą na stadion. Mecz opóźni się o kilka minut.

Kibice wciąż przychodzą na stadion, a przed kasami nadal są gigantyczne kolejki.

Piękna pogoda w Legnicy, na trybunach coraz więcej osób, zaczynamy za 20 minut.

Składy obu drużyn:

Miedź: Ptak - Zasada, Starosta, Woźniczka, Tanżyna, Kasperkiewicz, Szymański, Łuszkiewicz, Madejski, Zakrzewski, Grzegorzewski

Zawisza: Witan - Abbott, Błąd, Kopacz, Mąka, Masłowski, Hermes, Petasz, Stefańczyk, Skrzyński, Zawistowski