Miedź Legnica 0 - 2 Flota Świnoujście

Mateusz Różański
Podopieczni Bogusława Baniaka przegrali na własnym stadionie z Flotą Świnoujście. Był to pierwszy mecz legniczan w którym nie zdobyli choćby jednej bramki. Zobacz jaki przebieg miał ten mecz.

KONIEC MECZU - MIEDŹ LEGNICA 0:2 FLOTA ŚWINOUJŚCIE

90 min - Sędzia dolicza 3 minuty

88 min - Zakrzewski wychodzi sam na sam, ale wcześniej sędzia odgwizdał spalonego

83 min - Ptak znów broni w sytuacji sam na sam!

81 min - Fatalny błąd Paszlińskiego! Broni jednak Ptak! Mogło być 0:3!

78 min - Rożny dla Miedzi. Nic z niego nie wynika. Kamil Hempel pojawia się w miejsce Łuszkiewicza

76 min - Łobodziński uderza, obok bramki

74 min - Kibice odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego

71 min - Rożny dla Miedzi

68 min - Uderza Olszar, Ptak wybija na róg

66 min - Miedź wraca do swojej gry z I połowy, zupełny brak pomysłu, za to Flota dzieli i rządzi na murawie

61 min - Lenkiewicz wchodzi za Szymańskiego

59 min - Bramka dla gości! Woźniczka zamiast zostawić piłkę Ptakowi, odgrywa ją pod nogi jednego z napastników gości i jest 0:2, Miedź ma jeszcze 30 min na odrobienia strat, ale będzie bardzo ciężko

57 min - Żółta karta dla Olszara, wolny dla Miedzi, do bramki gości 30 metrów. Piłka w siatce!! Grzegorzewski uderzył głową ... wcześniej jednak sędzia sygnalizował pozycję spaloną, zacznie Kasprzik. Nadal 0:1

51 min - Rożny dla Miedzi

49 min - Groźnie Flota ... spalony

46 min - Wojciech Łobodziński pojawia się w miejsce Daniela Tanżyny. Zaczynamy II połowę

KONIEC I POŁOWY. Miedź 0:1 Flota

45 min +1 - Wrzesień mija kolejnych obrońców Miedzi, uderza ... broni Ptak

44 min - Szymański fatalnie przy próbie dośrodkowania i od bramki Kasprzik

43 min - Miedź zupełnie bez pomysłu na grę z przodu

38 min - Rożny dla Miedzi ... ależ było blisko! jeden z obrońców wybija z linii!

37 min - Okazja Kuby Grzegorzewskiego, ale nie trafia w piłkę, mogło być 1:1

34 min - Miedź atakuje coraz odważniej, jednak jak na razie z mizernym skutkiem

29 min - Kolejna akcja Miedzi, ale znów lepsi goście

25 min - Na trybunach pojawiło się około 30 kibiców gości

20 min - Madejski huknął jak z armaty, Kasprzik przenosi piłkę nad poprzeczką

19 min - Szansa Miedzi, Zakrzewski do Grzegorzewskiego ... piłkę przecinają obrońcy Floty

17 min - Chyła uderza płasko z 30 metrów ... bramka! Piłka wpada tuż przy słupku. Obrońcy Miedzi nie wyszli chyba jeszcze z szatni.

15 min - Wrzesień sam na sam z Ptakiem ... lepszy golkiper Miedzi! Tylko rożny dla gości

10 min - Rzut wolny dla Floty. Do bramki około 30 metrów ... broni Ptak

9 min - Uderza Arifović, broni Ptak

7 min - Rzut rożny dla gości ... wybija Zasada

6 min - Przy piłce jak na razie częściej Flota

2 min - Strzał gości ... obok bramki

1 min - Rozpoczyna Miedź

Zawodnicy pojawiają się na murawie. Zaczynamy za kilkadziesiąt sekund.

Składy obu drużyn:

Miedź: Ptak - Zasada, Paszliński, Woźniczka, Tanżyna, Kasperkiewicz, Szymański, Łuszkiewicz, Madejski, Zakrzewski, Grzegorzewski

Flota: Kasprzik - Arifović, Bodziony, Jasiński, Chyła, Niewiada, Olszar, Uderević, Wrzesień, Zalepa, Opałacz

Kibice powoli zapełniają legnicki stadion. pierwszy gwizdek o 17.

Po czterech kolejkach piłkarze ze Świnoujścia pewnie liderują w tabeli mając komplet zwycięstw. Zdobyli przy tym sześć bramek nie tracąc ani jednej. W tym sezonie Flota ograła Olimpię Grudziądz, Polonię Bytom, Sandecję Nowy Sącz i GKS Tychy.