Miedź II Legnica wygrała z Piastem Zawidów 4:1

Miedź II Legnica wygrała z Piastem Zawidów 4:1 fot. Piotr Krzyżanowski
Miedź II Legnica zagrała bardzo dobre spotkania i bez większych problemów wygrała spotkanie z Piastem Zawidów 4:1. Był to mecz inaugurujący rozgrywki legniczan w czwartej lidze.

Miedź II Legnica dominowała w tym spotkaniu od pierwszych minut. Po raz pierwszy piłka do siatki Piasta Zawidów trafiła w 11 minucie spotkania, ale arbiter boczny dopatrzył się przy tym zagraniu pozycji spalonej. Ostatecznie gola nie uznano.

Taki rozwój wypadków podrażnił jedynie podopiecznych trenera Władysława Morocha. Minutę później Patryk Murawski wykorzystał błąd przy wyjściu bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Miedź II Legnica prowadziła 1:0. Minęły kolejne cztery minuty i Miedź II Legnica powiększyła przewagę na 2:0. Bardzo dobrą akcję pomiędzy Patrykiem Oleksą i Przemysławem Wichłaczem wykończył pewnie Murawski.

Czytaj również: Porady prawne w Legnicy: Kolejny dyżur w naszej redakcji

Piast Zawidów starał się odrobić straty, co nawet w 21 minucie im się w pewnym stopniu udało, bowiem strzelili swoją pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę tego dnia.

Miedź II Legnica dominowała w drugiej połowie

Miedź II Legnica nie zwalniała tempa. Na początku drugiej połowo Przemysław Wichałacz popisał się uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka trafiła do siatki, a Miedź II Legnica prowadziła już 3:1. Dzieła dopełnił Kamil Zieliński, który w 80 minucie spotkania przelobował bramkarza gości. Ostatecznie Miedź II Legnica wygrała z Piastem Zawidów 4:1.