Miedź II Legnica wygrała z AKS Strzegom 2:0

Miedź II Legnica wygrała z AKS Strzegom 2:0 fot. Piotr Krzyżanowski
Miedź II Legnica w tym sezonie sprawuje się znakomicie, piłkarze potwierdzili to swoim kolejnym zwycięstwem. Tym razem miedzianka wygrała z AKS Strzegom. Bramki zdobyli Szczepaniak i Zieliński.

Miedź II Legnica kontrolowała to co dzieje się na boisku praktycznie od pierwszych minut. W 18 minucie Maciej Pilarowski dośrodkował w pole karne, futbolówkę w powietrzu przejął Szczepaniak, przerzucił ją nad obrońcą i huknął z powietrza w samo okienko bramki.

Miedź II Legnica prowadziła wówczas 1:0

Niecałe 10 minut później Miedź II Legnica podwyższyła na 2:0. Przemysław Wichłacz dośrodkował z rzutu wolnego, a do piłki najwyżej wyskoczył Kamil Zieliński, który uderzeniem głową pokonał bramkarza. W drugiej części gra lekko się wyrównała, ale wciąż to podopieczni Władysława Morocha nadawali jej ton. Od 54 minuty gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu po czerwonej kartce dla Marcina Traczykowskiego. Bramki już nie padły, choć Miedź miała kilka dogodnych okazji do podwyższenia rezultatu.

źródło: Miedź Legnica