Miedź - Dolcan - porażka legniczan 0:3

Miedź - Dolcan - porażka legniczan
Miedź - Dolcan - porażka legniczan piotr krzyżanowski
Miedź - Dolcan - porażka legniczan. Gdyby Miedź Legnica ten mecz wygrała wskoczyłabym na szóste miejsce w lidze. Niestety, legniczanie znów polegli przed własną publicznością. Tym razem 0:3.

Początek meczu był obiecujący. Legniczanie przeważali, choć nie potrafili przełożyć tego na sytuacja strzeleckie. Z każdą kolejną minutą goście poczynali sobie coraz śmielej, aż w końcu, w 36 minucie wywalczyli rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił Dariusz Zjawiński mocno uderzając po ziemi, tuż przy słupku.

Na przerwę goście schodzili z jednobramkową przewagą.

Po zmieni stron Miedź wciąż nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji strzeleckiej. Uczynili to z kolei goście. W 56 minucie znakomicie z dystansu uderzył Grzegorz Piesio. Bledzewski jedyne co mógł zrobić to wyciągnąć futbolówkę z siatki.

Miedź w końcu wypracowała sobie dogodną sytuację w 72 minucie. Po mocnym uderzeniu Bartoszewicza piłkę przed siebie sparował Maciej Humerski. Futbolówka trafiła pod nogi Szczepaniaka, a ten wyekspediował ją poza boisko.

Dużo lepiej radził sobie Dolcan, który ostatecznie zwyciężył 3:0. Kropkę na "i" pewnym uderzeniem postawił Tomasz Prejs.