3 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków: krajowy transport towarów, dbanie o...
fot. pixabay.com

Legnica. Aktualne oferty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Legnicy. Jakie zarobki i jakie wymagania? [STYCZEŃ 2021]

KIEROWCA KAT. C+E

Zakres obowiązków: krajowy transport towarów, dbanie o powierzony sprzęt, praca od pon. do pt. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN Zawód: kierowca samochodu ciężarowego Wymagania Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E (wymagany staż - lata: 1) Pozostałe wymagania Staż pracy ogółem: lata: 1 Inne wymagania: min. rok doświadczenia, aktualne badania do prowadzenia auta, karta kierowcy Pracodawca: MARIXTRANS ROMAN CHOMIAK Osoba do kontaktu: Roman Chomiak Numer telefonu: 661-431-556