Kuźnia Jawor lepsza od Mewy Kunice

Piotr Krzyżanowski
Kuźnia Jawor pokonała na własnym stadionie Mewę Kunice.

Gospodarze dominowali przez pełne 90 minut i końcowy wynik 2:0 zawodnicy z Kunic mogą uznać jako najniższy z możliwych wymiarów kary. Pierwsza bramka padła w 29 minucie spotkania. Sędzia dopatrzył się faulu u Muczynia i wskazał na jedenastkę. Z taką decyzją nie mogli pogodzić się piłkarze Mewy.

Karnego na bramkę zamienił Wójcik. Wynik 1:0 dla jaworzan utrzymał się do przerwy. Pięć minut po wznowieniu gry Fitas otrzymał podanie od Bobery i z pięciu metrów umieścił futbolówkę w siatce. Gospodarze utrzymali prowadzenie 2:0 do końca spotkania. Wszelkie próby ataków ze strony Mewy rozbijały się o defensywę Kuźni. Jaworzanie dzięki kolejnemu zwycięstwu umocnili się na 3 pozycji w tabeli. Mewa jest 7 pozycji niżej.