Kolejny sukces legniczan w Taekwon-do

mr
Tomasz Hołod
Legniczanie, podczas rozgrywanych w Bystrzycy Kłodzkiej Mistrzostw Dolnego Śląska juniorów i juniorów młodszych, wywalczyli łącznie 19 medali.

W turnieju juniorów młodszych i juniorów LKT Legnica uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej klubów.

Marcin Blicharski i Marcin Sosnowski występujący w najmocniej obsadzonych kategoriach wagowych, po 4 wygranych pojedynkach, wywalczyli złote medale. Debiutujący w tej kategorii wiekowej Blicharski okazał się bezkonkurencyjny w kategorii do 48 kg, a Sosnowski wygrał w kategorii powyżej 66 kg.

Po pierwszym turnieju 6 juniorów młodszych i 8 juniorów LKT Legnica zapewniło sobie kwalifikacje do tegorocznych mistrzostw Polski. Pozostali staną przed kolejną szansą za dwa tygodnie w Lubinie.

źródło: UM Legnica