MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
1 z 7
Przesuń zdjęcie palcem
Wałbrzych, Wrocław...
fot. Paweł Relikowski

Koleje Dolnośląskie rekrutują! Zobaczcie oferty pracy KD. Szukają maszynistów, konduktorów, kasjerów, elektryków... Sprawdź wymagania

Kasjer biletowy

Wałbrzych, Wrocław

OBOWIĄZKI:
– obsługa podróżnych zgodnie ze standardami firmy (sprzedaż biletów, udzielanie informacji, przyjmowanie reklamacji);
– obsługa komputerowej kasy biletowej;
– rozliczanie dziennej sprzedaży biletów.

WYMAGANIA:
– wykształcenie minimum średnie;
– mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub czeski);
– komunikatywność oraz wysoka kultura osobista;
– wiedza branżowa i chęć jej poszerzenia;
– bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
– nastawienie na realizację celów;
– samodzielność w wykonywaniu zadań.

OFERUJEMY:
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
– atrakcyjne wynagrodzenie;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów;
– pracę w równoważnym systemie czasu pracy.

Zgłoszenie CV wraz listem motywacyjnym z dopiskiem KASJER prosimy przesłać do 15 października 2021 r. na adres: [email protected] lub składać je osobiście w Biurze Zarządu (1. piętro).