4 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Ślusarz - mechanik pod ziemią...
fot. Arch. red.

KGHM szuka pracowników. Praca w kopalni i nie tylko. Najnowsze oferty z Legnicy, Lubina, Głogowa

Ślusarz - mechanik pod ziemią

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. - teren Kopalni KGHM Polska Miedź S.A.

Twój zakres obowiązków:

1. Naprawy i remonty maszyn górniczych i urządzeń mechanicznych.

2. Zabudowa i demontaż urządzeń.

3. Pomoc przy wykonywaniu prac spawalniczych.

4. Prace związane z utrzymaniem Komory Maszyn Górniczych.

OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.

2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.

3. Atrakcyjny system premiowania.

4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.

8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.

9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).

11. Przyjazną atmosferę w pracy.

12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:

- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,

- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,

- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,

- pożyczki na cele mieszkaniowe,

- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne. o kierunku mechanik, mechatronik, elektromechanik i pokrewne

Min. 9-miesięczne doświadczenie na stanowisku ślusarz, mechanik pod ziemią.

Umiejętność czytania schematów hydraulicznych, znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hydrauliki.

Umiejętność diagnostyki układów hydraulicznych.

Mile widziane:

Mile widziane doświadczenie w pracy przy samojezdnych maszynach górniczych.

Mile widziana umiejętność obsługi suwnic hakowych sterowanych z poziomu roboczego.

Mile widziany ukończony kurs obsługi SMG.

Mile widziane uprawnienia spawalnicze metodami 111 i/lub 311.