1 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Ślusarz - mechanik pod ziemią...
fot. Arch. red.

KGHM szuka pracowników. Praca w kopalni i nie tylko. Najnowsze oferty z Legnicy, Lubina, Głogowa

Ślusarz - mechanik pod ziemią

Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. kopalnie KGHM Polska Miedź S.A. ZG Lubin

Twój zakres obowiązków:

1. Wykonywanie przeglądów OT maszyn gwarancyjnych i pogwarancyjnych wg DTR.

2. Remonty oraz naprawy maszyn górniczych i urządzeń mechanicznych.

3. Wykonywanie prac montażowych.

4. Zabudowa i demontaż urządzeń.

5. Pomoc przy wykonywaniu prac spawalniczych.

6. Prace związane z utrzymaniem oraz rozbudową Komory Maszyn Górniczych.

7. W przypadku oddelegowania wykonywanie prac pod nadzorem dozoru górniczego.
OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.

2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.

3. Atrakcyjny system premiowania.

4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.

6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.

7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.

8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.

9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.

10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).

11. Przyjazną atmosferę w pracy.

12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:

- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,

- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,

- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,

- pożyczki na cele mieszkaniowe,

- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe o kierunku mechanika i budowa maszyn

Min. 3 m-ce doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika pojazdów samochodowych, mechanika pod ziemią, mechanika utrzymania ruchu obiektów lub utrzymania linii produkcyjnych.

Umiejętność czytania schematów hydraulicznych oraz znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny hydrauliki.

Umiejętność diagnostyki układów hydraulicznych.

Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

Wykształcenie średnie techniczne kierunek: mechanik, mechatronik.

Doświadczenie w pracy pod ziemią.

Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz praktyczna umiejętność ich obsługi.

Znajomość zagadnień elektromechaniki.

Ukończony kurs obsługi SMG.

Uprawnienia spawalnicze met. 111, 311.