Efektowne zwycięstwo rezerw Miedzi Legnica

To jak w kolejnych meczach prezentują się rezerwy Miedzi Legnica może zadziwić nie jednego szkoleniowca.

Przed tygodniem legniczanie przegrali na własnym stadionie z czerwoną latarnią ligi, Nysą Kłodzko, z kolei w miniony weekend pokonali Łużyce Lubań ... 11:2. Do przerwy Miedzianka prowadziła już 8:0.

Ostre słowa jakim niedawno poddane zostały rezerwy najwidoczniej przyniosły rezultat i piłkarze w końcu zagrali na własnym poziomie.

Wielkie strzelanie rozpoczęło się w 10 minucie. Bartłomiej Kuśnierz fantastycznie zachował się w polu karnym rywali i otworzył wynik strzałem z głowy.

Najwięcej bramek dla Miedzi zdobył niezawodny Alexandre . Brazylijczyk czterokrotnie umieszczał piłkę w siatce rywali. Trzy gole dołożył Daniel Tanżyna. Dwa trafienia były dziełem Grzegorza Skwary.

Ostatecznie legniczanie rozgromili rywali 11:2.

Dzięki temu zwycięstwu, zawodnicy Miedzi Legnica mają w dorobku już 12 punktów, co daje im 14 miejsce. Mają również dodatni bilans bramek, stosunek 30-27.