Dwie porażki i zwycięstwo Siódemki Miedzi

mr
Podopieczni Marka Motyczyńskiego podczas memoriału Ryszarda Matuszaka w Głogowie przegrali swoje pierwsze spotkanie z Powenem Zabrze 25:32. Legniczanie rozpoczęli ten mecz w dość eksperymentalnym składzie z Bartoszem Dudkiem i Michałem Prątnickim na czele.

Siódemka momenty naprawdę dobrej gry przeplatała minutami totalnego przestoju, dzięki czemu przeciwnicy zdołali uciec na kilka punktów, których w ostatniej część meczu nie dało się nadrobić.

Drugą drużyną z którą zagrali legniczanie było Zagłębie Lubin. Z rywalami zza miedzy to podopieczni Marka Motyczyńskiego okazali się lepsi. Siódemka pokonała Zagłębie 30:27. Był to popis gry legnickiej młodzieży z Andrzejem Kryńskim na czele, który tylko w pierwszej połowie do bramki pomarańczowych trafił sześć razy.
Na koniec imprezy Miedzianka zmierzyła się z gospodarzami, Chrobrym Głogów.

Legniczanie fatalnie rozpoczęli ten mecz, później starając odrobić się straty, ale było już za późno. Głogowianie okazali się lepsi i to oni schodzili z parkietu jaki zwycięzcy. Mecz zakończył się wynikiem 26:23 dla głogowian. W turnieju Miedź zajęła ostatecznie 3 miejsce.