Wybierz region

Wybierz miasto

  Artykuły Wiadomości gospodarcze Legnica

  Sortuj według:
  • Kwatera Południowa Żelaznego Mostu prawie gotowa [ZDJĘCIA]

   Dobiega końca pierwszy etap budowy Kwatery Południowej zbiornika odpadów poflotacyjnych "Żelazny Most" KGHM w Rudnej. Cała inwestycja będzie gotowa w połowie 2022 roku. Żelazny Most będzie największym, a zarazem najbardziej monitorowanym tego typu obiektem w Europie i jednym z największych na świecie.

  • Areszt Śledczy w Ostródzie wystawiony na sprzedaż. Byłe żeńskie więzienie warte jest 1,7 mln zł! [ZDJĘCIA]

   Prawie 1,7 mln zł - na tyle wyceniono były Areszt Śledczy w Ostródzie, który właśnie został wystawiony na sprzedaż. Obiekt przestał pełnić swoją funkcję w 2018 roku, od tamtego czasu stoi nieużytkowany. Pomysłów na jego zagospodarowanie było wiele, w tym m.in. przeznaczenie go na działalnością hotelarską, ale ostatecznie żadnego z nich nie udało się wcielić w życie. Ostatecznie jednak zdecydowano się go sprzedać.

  • Koronawirus. Branże, które najbardziej ucierpią przez epidemię [LISTA]

   Zauważalnym już dziś skutkiem walki z pandemią jest spadek międzynarodowej wymiany gospodarczej. Ze względu na zamknięcie granic, galerii handlowych, restauracji, instytucji kultury w najbliższych miesiącach drastycznie spadnie konsumpcja prywatna. Istnieją sektory gospodarcze, które najdotkliwiej odczują wpływ pandemii na swoją działalność. Obejrzyj galerię i dowiedz się, jakie branże najbardziej ucierpią.

  • Szukają ludzi do pracy! Sprawdź najnowsze oferty [LUTY 2020]

   Polska Miedź rekrutuje. Sprawdź najnowsze oferty pracy do spółek należących do grupy kapitałowej KGHM! Sprawdź w naszej galerii na jakie stanowiska poszukuje się pracowników!

  • Polskie biura, w których aż chce się pracować

   Firma CBRE zorganizowała konkurs OFFICE SUPERSTAR 2019 na najlepiej zaaranżowane biuro w Polsce. Jury wyłoniło laureatów w 15 kategoriach oraz przyznało 5 wyróżnień. Eksperci oceniali lokalizację, dobry design, logiczny układ powierzchni oraz traktowanie potrzeb pracownika jako priorytetu. Zobaczcie nagrodzone aranżacje biurowe.