Tuż po godz. 6 rano na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Kawice przy zjeździe na Lubiąż doszło do wypadku drogowego.

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe i jeden ciężarowy. 24-letnia kobieta jadąca w fordzie fiesta zginęła na miejscu. Kierowca osobowego opla został przewieziony ranny do szpitala.

Tuż po godzinie 11 droga w miejscu zdarzenia została udrożniona.

Komentarze (68)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Monika (gość)

JESLI MOGĘ POMÓC RODZINIE PROSZĘ O KONTAKT TEL.DO RODZINY. OFERUJE POMOC PRAWNA , FINANSOWĄ I MEDYCZNĄ.

teresa2305 (gość) (informacjepotwierdzone)

Jechała i pasy zawsze zapinała a TIROWCY myślą że są Bogami na trasach i inni ich nie interesują kierowcy a zwłaszcza "osobówek" już nie raz udało mi się uniknąc kolizji z z Bogami szos przede wszystkim na autostradzie olewają innych i spowalniają ruch przy wyprzedzaniu PANOWIE SAMI NIE JESTEŚCIE PAMIĘTAJCIE O TYM!!!!!!!!!!!!!!!!

tak tak (gość)

Ja tak z innej beczki .... ciekawe ile osób musi jeszcze zginąć w tym miejscu żeby zrobili tam dodatkowy pas ruchu dla skręcających. Pieprzyk ma kasę to zjazd na CPN zrobili.

Jula (gość)

Jeżeli cieżko wyhamować z ładunkiem to po jakiego c h..ja za...pi..e.r.d..a.l.a..ć !!!!???? Zawsze jest to pewne że tir w wypadku z jakim kolwiek osobowym samochodem nie będzie miał wielkiej szkody... zwłaszcza widać to na zdjęciach.. jeszcze teraz wielkie oczernianie i wytykanie błędów kierowcy z forda a dlaczego?? BO ZMARŁA JUŻ SIĘ NIE WYTŁUMACZY jak wyglądało to z jej strony...!!! [*] [*]

informacjepotwierdzone (gość)

Oznajmiam iż są nowe, ostatnie i prawdziwe informacje , jak zapewniają służby kobieta jechała przed tirem, bo wczesniej tankowała samochód i to własnie tir w nią wjechał a przy tym uderzyła w opla , a że pasów zapiętych nie miała , to wyleciała przez szybę a tir przejechał po niej ... Biedna dziewczyna...[*]

~~ (gość) (uuuuu)

Jeżeli jest potwierdzone że jachała z CPN-u to tak właśnie mogło być. Pierwsza wersja była że jachała od Lubiąża dlatego takie rozbierzności w komentarzach.

uuuuu (gość)

tak jak pisałem znacznie wcześniej. Czerwone auto jechało od strony kawic, tir również z tamtej strony za czerwonym autem, opel od mazurowic. Czerwone auto miało skecać w lewo w steonę lubiąża a tir wepchnął je w jadącego z przeciwka opla, uderzenie nie musiało być wprost czołowe tylko opel mógł uderzyć swoim lewym przodem w prawy przód czerwonego auta( miala skręcone koła podczas uderzenia z tyłu więc opel juz mógł uderzyć w auto ustawione po skosie czyli jej prawy przód) w tym momencie mogo nastąpić wyrzucenie z auta kobiety pod koła ciężarówki ( to czas ok 1 sekundy po uderzeniu w tył i przód) dlatego mogła wpaść pod koła tej samej ciężarówki.) w tej sprawie powinna być również oficialna decyzja, aby uniknąc bezpodstawnych oskarżeń.

adsv (gość) (Kolega )

taa wez człowieku... nie komentuj, nikt nic nie wie , a pisze jakby tam był! Do cholery! Ona gdyby walnęła w przod opla to by miała przód sciagnięty ,a miała tył i gdyby walnęła w opla , to by nie wyleciała prosto pod koła tira, który jak twierdzicie był za NIĄ!!! Ludziee....troche rozwagi , bronicie tego opla jak nie wiem co, a taka prawda jest , że ' NIE ZAUWAŻYŁ JEJ' , ma na sumieniu bardzo młodą kobietę , żonę , matkę i córkę