Wypadek na autostradzie A4, ranna kobieta zabrana śmigłowcem [ZDJĘCIA]

Wypadek na autostradzie A4, ranna kobieta zabrana śmigłowcem. Trzy osoby zostały ranne w wypadku do którego doszło na autostradzie A4 na wysokości Dunina, przy zjeździe z drogi S3. Auto osobowe dachowało, prawdopodobnie zahaczyło o tył ciężarówki. Ciężko ranną kobietę do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja ustala przyczynę wypadku. Autostrada w kierunku Legnicy jest zablokowana.

Piotr Krzyżanowski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.10.2018, 15:28

Do ZALAMANY, człowieczku marny,gdyby nie ludzie w rzec. Torach to byś nie miał nawet co zjeść, bo to Oni dostarczają wszelki towar po świecie. A ty ba...nie siedź na kanapie żryj tłuste frytki i się nie odzywaj bo jak widać pojecia o świecie nie masz..

14.10.2018, 15:23

Niestety ... piękno naszych "autostrad".

14.10.2018, 15:21

I

12.10.2018, 21:40

Kierowcy tirow jeżdżą nieostrożnie to fakt. Ale idiotow za kółkiem osobówek tez nie brakuje. Ludzie posiadnie prawa jazdy nie jest jednoznaczne z umiejętnością kierowania pojazdem! Sorry ale wielu "kierowcom" brakuje wyobraźni!

12.10.2018, 21:12

Dlaczego nie zainstalują tablic informacyjnych przy zjazdach że jest wypadek. Kupa ludzi pcha się nieświadomie i tkwi w ogromnych korkach. W tym kraju normalność rodzi się w bólach....

12.10.2018, 19:57

To

12.10.2018, 18:46

Ten "załamany" siedzi z piwem przed telewizorem i pisze głupie komentarze a ludzie stoja przez czyjąś głupote lub poprostu nie uwage.

12.10.2018, 18:17

A co Ty masz do tirów? To osobowka dachowała i wjechała na ciężarówkę A nie odwrotnie. Teraz sobie pomysł że przez czyjąś bezmyslna jazdę właśnie kierowcy ciężarówek mają problem bo wracaj do domów do rodzin, jada dostarczyć towar do sklepów i wszystko na czas A ten czas pewnie wielu się skończy tam.

12.10.2018, 17:52

Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z TIR-ami? Ile jeszcze osób musi zginąć 😡