Około godziny 9:00 na wysokości Wilczyc doszło do wypadku samochodu ciężarowego. Pojazd przewoził trzodę chlewną. Zwierzęta po wypadku zdołały wydostać się z samochodu i rozbiegły się po okolicy.Komentarze (37)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Braciak (gość)

Pomysl Piemat....Nie ma ustawy...Szkoda zwierzat dreczonych, meczonych przez ludzi. Niektorzy mowia naszych Braci mniejszych.

gabryś (gość)

moja babcia nawet płakała z tego powodu czali wypadku tira wiozącego 194 świnie 32 świnki zginęły raszta świń jest ranna przykra sprawa dla miłośników zwierząt

Piemont (gość) (Ana)

Nieludzkich ? Wyjaśnij mi w jakich warunkach mają być wożone te świnie żeby było dobrze ? Nigdy nie widziałaś chyba samochodu do przewozu żywych zwierząt !

Piemont (gość)

Na miejscu wypadku na którym byłom policja stwierdziła, że nie był to wypadek spowodowany z winy kierowcy ! Jeżeli chodzi o 30 stopni upału to nie ma żadnej ustawy która zabrania przewozić świń i reszty trzody chlewnej przez upał ! Więc proszę tylko o jedno jak widzicie ludzie że noworodka kobieta (matka) zabiła to nie specjalnie a jak umrze 28 szt trzody to wołacie od "baranów" i "kretynów" Sami nimi jesteście bo wypadki chodzą po ludziach ! Dzięki boban666

boban666 (gość)

dla tych co tak głupio piszą!!!! Ten kierowca ma zawodowe prawo jazdy od 21 lat jest wyśmienitym kierowcą!!! Kto nie jeździ ten nie ma wypadków. Kto nie wie że kierowca ratował inne zdarzenie żeby nie doszło do czołowego wypadku z innym autem( z głupoty jakiegoś młodego łba takiego jak Wy co piszecie te bzdury) to mielibyśmy kilka trópów i wtedy byłoby nieszczęscie!!! Nauczcie sie najpierw sprawdzać olej w silniku a następnie komentujcie inne zdarzenia BARANY!!!!

jurand (gość)

tego kierowce wsadzic do pudła ,nie dosc ze w taki upał wiózł swinki to jeszcze spowodował wypadek , prawdziwy baran niech teraz cierpi w szpitalu