Remont ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Kto wygra przetarg?

Remont ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Kto wygra przetarg? (© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Remont ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Kto wygra przetarg? Do przetargu na przebudowę ulicy Jaworzyńskiej oferty złożyły: Skanska SA z Warszawy oraz Konsorcjum firm – Budromos J.T. Bieńkowski z Legnicy(lider), Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów oraz Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud w Legnicy.

Remont ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Kto wygra przetarg?Przed otwarciem ofert komisja przetargowa poinformowała, że miasto na sfinansowanie tej inwestycji zamierza przeznaczyć 57,5 mln zł brutto. Skanska zaproponowała w swojej ofercie 51.651.143,63 zł brutto i 10–letni okres gwarancji. Z kolei konsorcjum – 50. 992.492,85 zł brutto i 5 lat gwarancji.

Zobacz koniecznie: Prawo jazdy Legnica: stracą dokumenty?!

Przy wyborze wykonawcy pod uwagę brane są dwa kryteria: cena i gwarancja jakości. Ale zanim zostanie ogłoszony zwycięzca, komisja musi sprawdzić kosztorysy przedstawione przez oferentów, a także szereg innych dokumentów. Takich pozycji jest ponad 1000.

źródło: UM Legnica

Remont ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Kto wygra przetarg?

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!