Przebudowa ulicy Gniewomierskiej w Legnicy. Trwa remont ulicy Gniewomierskiej w kierunku na Legnickie Pole. Przebudowywany odcinek rozpoczyna się od torów kolejowych, a kończy na skrzyżowaniu stanowiącym wjazd na podstrefę LSSE Legnickie Pole. Do Legnickiego Pola dojedziemy objazdem przez Nową Wieś Legnicką, Raczkową i Gniewomierz, a z ronda Bitwy Legnickiej można dojechać wyłącznie do wysokości skrzyżowania z drogą na Bartoszów. Termin zakończenia prac to koniec maja br.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

dojeżdżający do pracy (gość)

Zanim zrobią drogę to ci co dojeżdżają do pobliskich zakładów, będą musieli wyremontować sobie samochody. Lewa strona jest w fatalnym stanie, nikt nie zasypuje coraz większych dziur wyrytych przez samochody ciężarowe. Ludzie tak dużo zarabiają, że cała wypłata pójdzie na naprawę auta.