Polska - Japonia. Polacy wygrali w meczu o honor! [MEMY]

Polska - Japonia MEMY. Polska wygrywa mecz o honor! [ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY]
Polska - Japonia MEMY po meczu. Reprezentacja Polski swoje ostatnie spotkanie na Mundialu zakończyła zwycięsko wynikiem 0:1. Przewagę Polski wywalczył Jan Bednarek, który bezbłędnie pokonał bramkarza Japonii. Mimo to gra Polaków miała swoje niedociągnięcia... które zostały zauważone przez internautów! Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Japonia.

Po pierwszej połowie wciąż mieliśmy nadzieję na zwycięstwo reprezentacji Polski w meczu z Japonią. Po 45. minucie spotkania tablica wyników wciąż wskazywała 0:0. W drugiej połowie marzenia Polaków spełnił Jan Bednarek, który bezbłędnie trafił do bramki Japończyków.

Zobacz najlepsze memy i zobacz, jak na wynik zareagowali internauci!

Polska - Japonia MEMY Polska wygrywa mecz o honor![ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY]

W ostatnim spotkaniu na mundialu reprezentacja Polski zagrała w Wołgogradzie z Japonią mecz o honor. Biało-czerwoni po dwóch porażkach stracili szanse na awans z grupy. Zobaczcie najlepsze memy po meczu Polska - Japonia na Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji.