Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MSPR Siódemka Miedź Legnica przegrała we własnej hali z MMTS-em Kwidzyn

mr
Piotr Krzyżanowski
Targani problemami legniczanie doznali kolejnej bolesnej porażki. Tym razem egzekucję przeprowadził MMTS.

O pierwszej połowie wszyscy chcą zapomnieć. Podopieczni Marka Motyczyńskiego przegrali ją 6:18. Po zmianie stron trener gości wpuścił zawodników rezerwowych, dzięki czeku zawodnicy z lwem na piersi mogli odrobić nieco straty. Ostatecznie Siódemka przegrała 24:32.

Znakomicie spisali się Skrabania i Wita (obaj zdobyli po 7 bramek).

Szczypiornistów Miedzi czeka teraz przerwa w rozgrywkach. Na ligowy parkiet wrócą w pierwszej połowie lutego.