Mistrzostwa Polski Karate WKF w Bielsku-Białej. Sukcesy naszych

K.S.Shindo
W miniony weekend w Bielsku Białej odbyły się w sobotę 26 października Mistrzostwa Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów i młodzieżowców w których brało udział ponad 200 zawodników z całej Polski.

Mistrzostwa Polski Karate WKF

Klub Sportowy Shindo z Cieszyna reprezentowało 8 zawodników.

Klaudia Szymańska zdeklasowała wszystkie dziewczyny w kategorii Kumite indywidualnym juniorek +59 kg i wygrała tę kategorie, również złoto wywalczyły dziewczyny Marta Pastwa, Sara Karwot, Patrycja Kądziałka w kategorii Kata drużynowe juniorek, srebrny medal dołożyli juniorzy w tej samej kategorii w składzie Jakub Baron, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany, natomiast brązowy krążek zdobyła Marta Pastwa w Kata indywidualnym juniorek. Blisko medalu uplasowali się również Patrycja Kądziałka i Aleksander Gorzelany którzy przegrali w swoich kategoriach w Kumite indywidualnym walkę o Brązowy medal.

Niedziela 27 październik to znów Mistrzostwa Polski Karate tyle że stylowe Shotokan podczas których startowała 7 osobowa grupa zawodnicza cieszyńskiego Klubu Sportowego Shindo uzyskując następujące wyniki:
Jakub Baron, Mateusz Bobrzyk, Aleksander Gorzelany srebro Kata drużynowe kadetów