Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie na podium

Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie na podium.
Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie na podium. fot. Archiwum
Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin, legniczanie na podium. W Lubawce odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Shinkyokushin Lubawka Cup 2019, rozegrany w ramach Polskiej Ligi Karate Shinkyokushin. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 16 klubów z Polski i Czech. Klub z Legnicy reprezentowało ośmioro zawodników. Pięcioro z nich stanęło na podium. Na najwyższym stanęła Maja Sosnowska, na drugim miejscu uplasowała się Nina Urban, a trzecie miejsca zajęli Bartek Gruszczyński, Olek Krzywicki i Maks Gołębiewski. Tuż poza podium ( od medalu dzieliła ich jedna wygrana) znaleźli się debiutanci Michał Biegała, Filip Karwacki oraz zdobywająca hurtowo medale Natalka Karwacka, która na macie walczyła nie tylko z przeciwniczką, ale przede wszystkim z chorobą.