Miedź Legnica w piątek gra ze Zniczem! Mecz Miedź Legnica – Znicz Pruszków odbędzie się w piątek 21 kwietnia o godz. 18:00 na stadionie im. Orła Białego w Legnicy.

Miedź Legnica w piątek gra ze Zniczem!



Po zwycięstwie w Katowicach nastroje w szatni Miedzi Legnica są pozytywne, a zarazem bojowe. Legniczanie mimo, że Znicz to drużyna z dołu tabeli, a cele obu klubów są zupełnie inne, nie lekceważą rywala. – Ta liga jest na tyle wyrównana, że zarówno drużyny z dołu tabeli, jak i te z góry nie różnią się zbytnio od siebie umiejętnościami. Szanujemy naszego rywala i doceniamy go. To na pewno waleczny zespół. Musimy być czujni, uważni i pewnie operować piłką. Nie można mylić pewności siebie z nonszalancją – mówi trener Tarasiewicz.

Miedź na pewno jest faworytem tego spotkania. Znicz plasuje się dopiero na 17 miejscu w tabeli z 23 punktami na koncie. Dla zespołu z Pruszkowa każdy mecz jest tym o życie. Legniczanie nie dość, że będą mieli za sobą trybuny, atut własnego boiska, to jeszcze dodatkowo sytuacja w kadrze naszego zespołu jest bardzo zadowalająca. – Wszyscy są zdrowi i gotowi do meczu. Nikt nie pauzuje za kartki, więc osobowo mogę liczyć na każdego ze swoich piłkarzy – wyjaśnia Ryszard Tarasiewicz.

Dodatkowym argumentem przemawiającym za legnicką drużyną są bramki, które legniczanie zdobyli w ostatnim meczu. – Zdobyliśmy w Katowicach dwie przepiękne bramki. Zawsze doceniamy gole zdobywane z 30 metrów, ale również takie gole jak te z Katowic zasługują na miano pięknych – dodaje szkoleniowiec Miedzi.

Miedź Legnica w piątek gra ze Zniczem!

Piłka nożna

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!