Miedź Legnica remisuje z Chojniczanką

Miedź Legnica remisuje z Chojniczanką piotr krzyżanowski
Miedź Legnica remisuje z Chojniczanką. Mecze z Chojniczanką zawsze sprawiały legniczanom sporo kłopotów. Nie inaczej było również tym razem.

[scMiedź Legnica remisuje z Chojniczanką[/sc]
– To niewygodny rywal, ale znamy swoją wartość i jedziemy tam po 3 punkty – mówi jeszcze przed pierwszym gwizdkiem trener Dariusz Żuraw.

Zamiast trzech punktów legniczanie przywieźli o dwa mniej. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 41 minucie Jakub Mrozik fantastycznie dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Błażeja Radlera, który dał prowadzenie Chojniczance.

Miedź odrobiła straty dopiero w 69 minucie. Wojciech Łobodzińskie świetnie wycelował i pewnym uderzeniem dał legniczanom upragnioną bramkę.

Od 81 minuty legniczanie grali w przewadze, bowiem boisko, za drugą żółtą kartkę opuścił Radler. Miedź też nie kończyła w komplecie. Dziesięć minut później w identycznej sytuacji znalazł się Tomasz Midzierski, a chwilę później sędzia zakończył mecz. Miedź zremisowała 1:1.