Miedź Legnica przegrywa z Bytovią Bytów

Miedź Legnica przegrywa z Bytovią Bytów piotr krzyżanowski
Miedź Legnica przegrywa z Bytovią Bytów. Miedź Legnica przegrała z Bytovią Bytów 1:2 w meczu 14. kolejki rozgrywek I ligi. Jedynego gola dla Miedzi strzelił Wojciech Łobodziński, który pokonał bramkarza z jedenastu metrów, po faulu w polu karnym na Szczepaniaku.

Legniczanie w pierwszej połowie prezentowali się całkiem nieźle i stworzyli sobie kilka podbramkowych sytuacji. Niestety za każdym razem brakowało im szczęścia.

Na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 0:0.

Po zmianie stron zdecydowanie lepiej radziła sobie Bytovia. W 54. minucie po faulu w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Wróbel. Bytovia poszła za ciosem. W 66. minucie niezdecydowanie obrońców Miedzi oraz Andrzeja Bledzewskiego wykorzystał Surdykowski, podwyższając na 2:0. Kontaktowego gola w 81. minucie zdobył z rzutu karnego Łobodziński, który wykorzystał jedenastkę podyktowaną za faul na Szczepaniaku.

BYTOVIA BYTÓW – MIEDŹ LEGNICA 2:1 (0:0)

Bramki: 54 Wróbel (k), 66 Surdykowski oraz 81 Łobodziński (k). Żółte kartki: Jastzrembski, Kikut, Mąka oraz Bartczak, Woźniczka, Bartoszewicz, Łobodziński. Czerwona kartka: Bartczak (Miedź, 83 - za drugą żółtą). Sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin). Widzów: 500.

BYTOVIA: Oszmaniec - Bajić (43 Pietroń), Jakóbowski, Jastrzębski, Juraszek, Kikut, Kryszak (64 Mandrysz), Mąka, Surdykowski, Wróbel, Wilczyński (71 Bąk).

MIEDŹ: Bledzewski - Bartczak, Tanżyna (81 Midzierski), Lafrance, Woźniczka, Bartoszewicz, Cierpka, Łobodziński, Daniel (70 Kakoko), Feruga (67 Szymański), Szczepaniak.