Miedź Legnica przegrała z Termalicą

Miedź Legnica przegrała z Termalicą piotr krzyżanowski
Miedź Legnica przegrała z Termalicą. Jedna minuta - dokładnie tyle wystarczyło, żeby Miedź straciła dwie bramki. Legniczanie po tym ciosie już się nie podnieśli. Przegrali 0:2.

Miedź Legnica przeważała i tworzyła okazje bramkowe, a rywale strzelali gole – tak w skrócie można podsumować mecz 32. kolejki I ligi, w którym legniczanie przegrali w Niecieczy z Termaliką 0:2. Obie bramki zdobył Dawid Sołdecki w ostatniej minucie pierwszej połowy. Najpierw trafił do siatki z bliska po zamieszaniu w polu karnym, a chwilę później z rzutu karnego po faulu na Drozdowiczu.

- Rywale wykorzystali swoje dwie sytuacje, a my nie potrafiliśmy wykorzystać naszych okazji w ataku. Poza tym doświadczony zespół nie może tracić bramek w 45 minucie – powiedział po meczu trener Dariusz Żuraw.