Miedź Legnica przegrała w Grudziądzu 2:4

Mateusz Różański
Miedź Legnica przegrała w Grudziądzu 2:4 piotr krzyżanowski
Miedź Legnica przegrała w Grudziądzu 2:4. Legniczanie przegrali po słabym meczu. Dziurawa obrona pozwoliła rywalom na zbyt wiele, którzy bezlitośnie wykorzystywali każdy błąd defensorów.

Legniczanie jechali na mecz z Olimpią pełni optymizmu. Niestety polegli 2:4. Szwankowała linia obrony, podopieczni Wojciecha Stawowego nie radzili sobie również z agresywnym pressingiem ze strony rywali.

Co ciekawe na prowadzenie pierwsi wyszli legniczanie, po celnym uderzeniu Łobodzińskiego. Było to w 22 minucie. Niestety później, między 30, a 36 minutą meczu gospodarze zaaplikowali Miedzi trzy bramki. Czwartą dołożyli zaraz po przerwie. Drugie trafienie dla Miedzi było dziełem Adriana Woźniczki w 68 minucie. Wykorzystał on celne dośrodkowanie.

Miedź na murawę wyszła w następującym składzie: Andrzej Bledzewski, Szymon Zgarda, Tomasz Midzierski, Mariusz Zasada, Radosław Bartoszewicz, Daniel Feruga, Marcin Garuch, Mateusz Szczepaniak, Damian Lenkiewicz, Wojciech Łobodziński, Adrian Woźniczka.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0