Miedź Legnica pewnie wygrała 3:0

Miedź Legnica pewnie wygrała 3:0 piotr krzyżanowski
Miedź Legnica pewnie wygrała 3:0. Legniczanie zagrali świetne zawody w Rybniku i pokonali tamtejszy Energetyk ROW Rybnik 3:0. Miedź bardzo potrzebowała kompletu punktów.

Na dobre rozstrzelał się Patryk Szymański. Ten piekielnie szybki zawodnik zdobył dwa pierwsze gole dla Miedzi. Najpierw w 36 minucie otrzymał dokładnie podanie i pewnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców. Legniczanie nie zwalniali tempa i to oni dyktowali warunki.

Kolejna bramka padła już po przerwie, w 77 minucie. Świetnie obsłużony Szymański przyjął sobie futbolówkę w polu karnym i ze stoickim spokojem umieścił ją w siatce. Miedź Legnica prowadziła wtedy 2:0. Gdy mecz zbliżał się już do końca, dosłownie w ostatnich sekundach, na raty do siatki wpakował piłkę Wojciech Łobodziński. Miedź Legnica tym samym zgarnęła komplet puntów.

Wprawdzie Miedź Legnica wciąż jest na 10 miejscu w lidze, ale do piątej Olimpii Grudziądz brakuje legniczanom tylko trzech punktów.