Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1

Miedź Legnica - Chrobry Głogów NA ŻYWO
Miedź Legnica - Chrobry Głogów NA ŻYWO piotr krzyżanowski
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1. Legniczanie zremisowali 1:1 przed własną publicznością z Chrobrym Głogów.

Oto przebieg spotkania:
KONIEC MECZU 1:1

86 min - goście bronią wyniku, a Miedź naciera coraz mocniej! Zostało jeszcze kilka minut!

82 min - zakołowało się na połowie boiska. Piotrowski obejrzał żółtą, a za chwilę czerwoną kartę. Za dużo dyskutował z arbitrem!

77 min - Rożny dla Miedzi, świetnie bita przez Kakoko piłka, główkuje Midzierski i jest 1:1!

75 min - Garuch faulowany 25 metrów od bramki gości. Miedź ma rzut wolny. Uderza Kakoko, ale świetnie broni Janicki!

70 min - fatalne rozegranie rzutu wolnego przez gości i od bramki Bledzewski

61 min - Uderza Garuch... prosto w ręce Janickiego

59 min - Legniczanie napierają, ale na razie bez większych efektów

52 min - w natarciu Chrobry, ale na posterunku jest Bledzewski!

46 min - zaczynamy drugą połowę

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45 min - świetna okazja dla gości przed przerwą. Tuż przy narożniku pola karnego faulowany był jeden z piłkarzy Chrobrego. Uderzenie z wolnego.... broni Bledzewski!

45 min - sędzia dolicza 2 minuty

42 min - Legniczanie chyba wrzucili wyższy bieg, ale strzał Cierpki minimalnie obok bramki!

41 min -uderza Łobodziński, ale prosto w ręce Sławomira Janickiego

38 min - Legniczanie zupełnie bez pomysłu na stworzenie choćby jednej akcji. defensywa Chrobrego jak do tej pory wyjątkowo skuteczna

28 min - cóż za odpowiedź Chrobrego! Łukasz Szczepaniak przełożył sobie piłkę na lewą nogę i uderzył zza pola karnego. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki! Stadiony świata! Jest 1:0 dla Chrobrego

28 min - Legniczanie coraz częściej i coraz dłużej goszczą na połowie Chrobrego. Na razie jednak bez choćby jednej, klarownej okazji na zdobycie bramki

20 min - na boisku nadal bez większych emocji, inaczej na trybunach, fani Miedzi zaprezentowali oprawę "racoaktywni" okraszoną sporą dawką pirotechniki. Zdjęcia w przerwie meczu!

19 min - świetna okazja dla Ferugi! Niestety był na spalonym

16 min - kolejny rożny, tym razem dla Chrobrego, ale legniczanie szybko wybijają piłkę

13 min - rożny dla Miedzi i dziwna sytuacja, piłka, choć bita bardzo lekko, odbiła się dwukrotnie od poprzeczki i sprawiła sporo problemów bramkarzowi

7 min - sporo gry w środku pola. Na razie trudno wskazać drużynę przeważającą

4 min - zdawało się, że jeden z piłkarzy Chrobrego zagrał we własnym polu karnym ręką, ale sędzia był innego zdania

1 min - rozpoczyna Chrobry

Składy obu drużyn:
Miedź: Bledzewski - Brożyna, Midzierski, Lafrance, Woźniczka, Cierpka, Kakoko, Garuch, Łobodziński, Feruga, Szczepaniak.

Chrobry: Janicki - Ilków-Gołąb, Michalec, Bogusławski, Samiec, Danielak, Hałamabiec, Ulatowski, Kościelniak, Szczepaniak, Piotrowski.