Miedź Legnica 5 - 1 Nielba Wągrowiec

mr
Piotr Krzyżanowski
Po porażce z Zagłębiem Sosnowiec, podopieczni Bogusława Baniaka zrehabilitowali się, pokonując Nielbę Wągrowiec 5:1

W meczu nie zabrakło niczego. Były bramki, emocje, rzut karny, dużo walki i co najważniejsze komplet punktów został w Legnicy.

Podopieczni Bogusława Baniaka zrobili kolejny krok w kierunku awansu.

Oto jaki przebieg miał ten mecz:

MIEDŹ LEGNICA 5:1 NIELBA WĄGROWIEC

KONIEC MECZU

90 min - Grittner wchodzi za Gawlika. Sędzia doliczył 3 minuty

86 min - Niesamowity zwrot akcji! Rzut karny dla gości! Uderza Szczepaniak ..... Bledzewski wyciąga się jak struna i .... BRONI!!!!

85 min - Piłę za linią pola karnego otrzymuje Szewczuk, zwodem mija obrońcę gości, uderza .... GOOOOOL!!! Jest 5:1!!! Brawo Tomek!!

83 min - Niebezpiecznie pod bramką Miedzi, na szczęście zacznie Bledzewski

81 min - Rożny dla gości, ale piłka w rękach Bledzewskiego

80 min - Madejskiego zastępuje Kowal

79 min - Piękna akcja Miedzi. Madejski do Grzegorzewskigo, ten uderza ... niestety zabrakło szczęścia.

76 min - Błyskawiczna odpowiedź Miedzi!! Grzegorzewski uderza głową i jest 4:1!!!

75 min - Figaszewski uderza zza pola karnego ... GOOOL. Pierwsze trafienie gości. Jest 3:1

73 min - Kontra gości ... Spławski pędzi z piłką ... jest już sam na sam z Bledzewskim, ale bramkarz Miedzi wybiera mu piłkę spod nóg. Goście zmarnowali najlepszą swoją sytuację

72 min - Zasada wywalczył rzut rożny ... dośrodkowanie ... Nielba wybija piłkę

69 min - Wolkiewicz brutalnie fauluje Lenkiewicza. Bardziej przypominało to filmy z Brucem Lee niż piłkę nożną.

68 min - Kontra gości, ale Bledzewski pewnie łapie piłkę

ZDJĘCIA Z MECZU ZOBACZYCIE TUTAJ

65 min - Kolejny rożny dla gości ... od bramki zacznie Bledzewski

63 min - Garucha zastępuje Szewczuk. Nadal 3:0

59 min - Róg, tym razem dla gości. Bledzewski pewnie łapie piłkę

54 min - Rożny dla Miedzi, ale nic z niego nie wynika

52 min - Za Rysiewskiego pojawia się Spławski

50 min - Nowacki do Garucha, ale podanie przeciął jeden z obrońców gości

49 min - Hempel zszedł z boiska. Zastąpił go Lenkiewicz

46 min - Zaczynamy drugą połowę

Koniec pierwszej połowy. Miedź prowadzi 3:0

45 min - Kolejna piękna akcja Miedzi, ale zabrakło strzało. Sędzia doliczył 3 minuty

44 min - Wolny dla Miedzi z prawej strony boiska, ale skutecznie piąstkuje Miszczuk

40 min - Paszliński do Garucha, ten do Grzegorzewskiego, uderzenie i ... GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! 3:0

37 min - Dośrodkowuje Starosta ... piłka mija bramkarza ... uderza Grzegorzewski i GOOOOOOOOOOL !!!! 2:0

37 min - Wolny dla Miedzi. Do bramki około 40 metrów

35 min - Uderza Zasada ... prosto w bramkarza

32 min - Grzegorzewski podaje do wchodzącego Madejskiego, ten uderza .... GOOOOOOOOOOL !!!!!! 1:0 dla Miedzi

32 min - Po żółtej kartce dla Mowlika i Figaszewskiego

30 min - Wolny dla Miedzi. Do bramki gości 35 metrów ... mamy rzut rożny

29 min - Szczepaniak mija pięciu legniczan i uderza, na szczęście w boczną siatkę

27 min - Inicjatywa po stronie Miedzi, ale brakuje wykończenia. Grzegorzewski nie sięga piłki

25 min - Dośrodkowanie Starosty ... niecelne

23 min - Madejski wpada w pole karne z piłką, ale zamiast uderzyć traci futbolówkę

22 min - Garuch do Madejskiego ... za mocno. Przy okazji żółtą kartkę zobaczył Damian Paszliński

19 min - Wolny dla Miedzi, niestety zamiast bramki mamy róg. Spięcie między piłkarzami obu drużyn

18 min - Szczepaniak atakuje ... Bledzewski wyciągnął piłkę spod jego nóg. Nadal 0:0

15 min - Kolejna akcja Miedzi, ale piłka uderza tylko w boczną siatkę

13 min - Znakomite podanie do Garucha, ale filigranowy piłkarz Miedzi nie sięga piłki

10 min - Legniczanie nie radzą sobie do końca z drużyną gości. Nadal 0:0

8 min - Groźna kontra gości, na szczęście podanie Pietkowskiego "za plecy"

5 min - Groźne uderzenie napastnika gości, na szczęście broni Bledzewski

2 min - Goście odważnie zaczęli

Zawodnicy już pojawili się na murawie.

Rozpogodziło się nad Legnicą. Kibice powoli zapełniają trybuny. Niestety fanów drużyny przyjezdnej na razie brak. Za kilka minut zaczynamy.

Nielba: Miszczuk - Szczepaniak, Tomczak, Cyfert, Mrozik, Wolkiewicz, Pietrowski, Figaszewski, Rysiewski, Klawiński, Strzelecki

Miedź: Bledzewski - Starosta, Paszliński, Mowlik, Zasada, Gawlik, Nowacki, Hempel, Madejski, Grzegorzewski, Garuch

Do Legnicy przyjechali zawodnicy Nielby Wągrowiec, która po 26 spotkaniach ma na koncie 25 punktów i z takim dorobkiem zajmuje 16 pozycję w tabeli.