Mężczyzna, który wszedł na słup energetyczny we Wrocławiu, nie żyje [AKTUALIZACJA]

Jarosław Jakubczak

Dziś rano (czwartek) na słup energetyczny przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu wszedł mężczyzna. Żeby nie stała mu się krzywda, trzeba było odłączyć zasilanie, co z kolei sparaliżowało MPK w centrum Wrocławia. Po godz. 9.00 udało się przywrócić ruch, ale mężczyzna nie chce zejść na ziemię i nadal przebywa na wysokości 30 m. Z desperatem rozmawia policyjny negocjator. Mężczyzna jednak nie dość, że nie zamierza zejść ze słupa, to wykonuje coraz groźniejsze manewry. Chodzi np. po wąskich elementach na szczycie słupa i nie trzyma się rękami za żaden fragment. Jeśli straci równowagę, może dojść do tragedii... W mieście tworzą się ogromne korki.

AKTUALIZACJA, godz. 11:40

ZAKOŃCZYŁA SIĘ REANIMACJA MĘŻCZYZNY, KTÓRY SKOCZYŁ ZE SŁUPA ENERGETYCZNEGO. NIE PRZYNIOSŁA POWODZENIA. MĘŻCZYZNA NIE ŻYJE, ZOSTAŁ PRZYKRYTY PRZEZ SŁUŻBY CZARNYM WORKIEM. Wciąż zamknięty jest wjazd na estakadę od strony ulicy Opolskiej.

AKTUALIZACJA, godz. 10:35

NIESTETY. TRAGICZNE INFORMACJE Z ULICY KRAKOWSKIEJ. MĘŻCZYZNA, KTÓRY OD RANA STAŁ NA SŁUPIE WYSOKIEGO NAPIĘCIA, OKOŁO GODZ. 10.30 SKOCZYŁ. UPADŁ PROSTO NA ZIEMIĘ, NIE NA TZW. SKOKOCHRON, KTÓRY BYŁ ROZŁOŻONY W POBLIŻU. MĘŻCZYZNA JEST W TYM MOMENCIE REANIMOWANY PRZEZ RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH.

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

17.03.2019, 14:05

Ula skąd Ty takie rewelacje wzięłaś Czy Ty zdajesz sobie sprawę jak cierpi jego rodzina. Dajcie juz temu chłopakowi spokój.

17.03.2019, 11:52

"Wcale się nie dziwie", to albo wyp....alaj z tego naszego kraju albo szukaj lekarza bo wyglądasz na podobnie ciężki przypadek jak ten co skoczył....

17.03.2019, 11:02

Miał depresję która przerodziła się w schizofreniie to spowodowało że skoczył jest to potwierdzona informacja

17.03.2019, 10:56

Jak można publikować takie komentarze masakra.Żyję w Polsce i jestem bardzo dumna że jestem Polką kocham cię Polsko

16.03.2019, 00:59

Jak ludziom łatwo przychodzi krytykowanie innych nie był tchórzem

15.03.2019, 22:16

Piszecie że tchórz ? Ale ilu z was miałoby odwagę by to zrobić ? Miał odwagę , musiał mieć bardzo duże problemy z którymi sobie nie poradził .... Spoczywaj w pokoju i obys teraz był szczęśliwy !!

15.03.2019, 11:12

Niech Mu ziemia lekką będzie.

15.03.2019, 01:25

Tchórz.

15.03.2019, 01:24

Tchórz. Samobójstwo lekarstwem na wszystko. Nawet mi go nie szkoda, tylko jego rodziny. Tfu!

14.03.2019, 15:41

Szerokiej drogi. I nie wracaj, bo przecież to j...... any kraj.

14.03.2019, 14:29

"Wcale się nie dziwie" jesteś głupi jak but

14.03.2019, 13:34

Pewnie dostał depresji od p0lskiej zdradzieckiej p0lityki w tym sytuacji, gdzie na 1 kobietę przypada 2 facetów, a "rząd" sprowadza imigrantów mężczyzn RIP

14.03.2019, 12:58

W tym jebanym kraju to tylko wejść na słup i skoczyć. Ja od zawsze żałuję, że urodziłem się w tym gównianym kraju co zwie się Polska . Jesteśmy na świecie uważani za naród śmieci i złodziei i wegetacja w tym chorym kraju za te ochłapy co nam płacą doprowadziła już nie raz to takiej tragedii. Wszystko przez złodziejskie rządy po 89 roku tych pseudo wolnościowych polityków złodziei którzy okradają kraj już od lat i sami żyją jak królowie. Ci co żyją w Warszawce nie dostrzegają tego problemu ale wystarczy pojechać do mniejszych miejscowości i wtedy widzi się nie życie ale wegetację od 1 do 1. A teraz jeszcze ten jebany rząd PiSiorów wyprowadza nas pomału z UE i znowu wpycha nas w ramiona przyjaciół ze wschodu - jednym słowem cieszę się, że wkrótce wyjadę z tego burdelu.

14.03.2019, 12:44

Przykro, że chłopak się poddał i skoczył.. :( [*]