Legnicki Klub Karate Shinkyokushin Knockdown z medalami

Piotr Krzyżanowski
Legnicki Klub Karate Shinkyokushin Knockdown z medalami Fot. Archiwum klubu
Legnicki Klub Karate Shinkyokushin Knockdown z medalami. W ramach Dolnośląskiej Ligi Karate Shinkyokushin rozegrano w Mieroszowie Międzynarodowy Turniej Karate Mieroszów Cup 2018. Z Legnickiego Klubu Karate Shinkyokushin KNOCKDOWN wystartowało ośmioro zawodników i cała ósemka stanęła na podium. Legniczanie wywalczyli 5 złotych, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Bartosz Gruszczyński, Maja Sosnowska, Weronika Turkiewicz, Wiktor Turkiewicz oraz Aleksander Krzywicki. Drugie miejsca zajęli Bartosz Gwóźdź i Natalia Karwacka,a trzecie miejsce Alan Zwoliński, Na półmetku Ligi zawodnicy z Legnicy znajdują się na pierwszych lub drugich miejscach w klasyfikacji generalnej.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0