(© Dawid Łukasik)

Korepetycja z matematyki w Legnicy za darmo! Matura z matematyki poszła zdecydowanie gorzej niż sobie zakładałeś? Z pomocą przychodzi Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy.

Korepetycja z matematyki w Legnicy za darmo!Największa, legnicka uczelnia wyższa jeszcze w tym miesiącu rozpocznie bezpłatny kurs, przygotowujący do poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki. Kurs poprowadzi egzaminator Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Korepetycje obejmują 30 godzin zajęć dydaktycznych i rozpoczynają się 24 lipca o godz. 10.00 w siedzibie uczelni, budynek C, sala 125.

Zajęcia będą odbywały się 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek) po 5 godzin dydaktycznych, przez okres dwóch tygodni.

Zgłoszenia (zawierające imię i nazwisko oraz numer telefonu) można przesyłać drogą mailową do 21 lipca na adres: kursy.szkolenia@pwsz.legnica.edu.pl.

Korepetycja z matematyki w Legnicy za darmo!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!