Uczestnicy warsztatów wraz z ich trenerami językowymi ze Stowarzyszenia "Germanica"

Uczestnicy warsztatów wraz z ich trenerami językowymi ze Stowarzyszenia "Germanica" (© Klub "Agatka")

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na zakończenie ferii 2014 Klub Mieszkańców „Agatka” w Legnicy zabrał swoich młodych uczestników w nieoczekiwaną „podróż” po Europie.

Dzieci i młodzież wzięły udział w warsztatach kulturowo-językowych, w których mogły zapoznać się z ikonami europejskiej kultury oraz nauczyć się wielu przydatnych słów i zwrotów w kilku językach europejskich.

A wszystko to dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Germanica pod kierownictwem Łukasza Gudanowicza, pomysłodawcy projektu na rzecz popularyzacji kultur europejskich oraz nauki języków obcych wśród mieszkańców Legnicy.

Młodzi trenerzy językowi przygotowali dla uczestników ferii prezentacje o krajach europejskich oraz zadbali o muzyczne i kulturalne podróże po Europie w formie rozmaitych animacji i konkursów. Na uczestników językowych zmagań czekały zasłużone nagrody i upominki.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Legniczanin (gość)

Germanica jak zwykle na topie. Brawo legnica ma w końcu swoją grupę językową, która robi coś rzeczywiście dla miasta i jego mieszkańców :)