Wybierz region

Wybierz miasto

  Mimo kontuzji myślą o zwycięstwie

  Autor: Tomasz Hucał

  2003-11-05, Aktualizacja: 2004-12-18 17:25

  Sharp Torell Basket Liga: Cukierki Odra - CCC Aquapark Polkowice Na niezwykle emocjonujący pojedynek w kobiecej ekstraklasie zanosi się w Brzegu. Miejscowe Cukierki podejmą mocny zespół z Polkowic.

  Sharp Torell Basket Liga: Cukierki Odra - CCC Aquapark Polkowice


  Na niezwykle emocjonujący pojedynek w kobiecej ekstraklasie zanosi się w Brzegu. Miejscowe Cukierki podejmą mocny zespół z Polkowic. Wojciech Spisacki ma przed tym meczem problemy kadrowe.


  - Nie jest dobrze, ale nie będę ujawniał szczegółów. Trener naszego rywala mieszka we Wrocławiu i na pewno czyta gazety - tłumaczy szkoleniowiec CCC Aquaparku.
  Mimo tych problemów Spisacki jest optymistą. - Mimo wszystko jesteśmy faworytem środowej potyczki. Choć ciężko będzie wygrać na gorącym terenie w Brzegu - zapowiada trener polkowiczanek.
  W CCC Aquaparku grają trzy zawodniczki, które mają za sobą występy w Brzegu. Dwie z nich - Agata Nowacka i Ilona Jasnowska - przed tym sezonem przeszły do Polkowic. - Z tego powodu temu meczowi na pewno będą towarzyszyć dodatkowe emocje. Nie możemy zagrać wariackiej koszykówki, bo wtedy przegramy - mówi Wojciech Spisacki.
  Szczególną wagę polkowicki trener przywiązuje do zatrzymania Joanny Chełczyńskiej. - Ona jest ostatnio w dobrej formie. Nieźle rzuca i dobrze radzi sobie w grze 1 na 1. Musimy na nią bardzo uważać - tłumaczy Spisacki.
  * W najbliższą sobotę w Rzeszowie odbędzie się mecz Lotos VBW Clima Gdynia - gwiazdy Sharp Torell Basket Ligi. Bezpośrednią transmisję z tego spotkania (początek o godzinie 13.50) przeprowadzi TVP3. Znany jest już skład ligowych gwiazd. Oto on: Dorota Piątkowska (Meblotap AZS Chełm), Daiva Jodeikaite (ŁKS Lotto Łódź), Beata Krupska-Tyszkiewicz (Stary Browar AZS Poznań), Renata Piestrzyńska (PZU Polfa Pabianice), Katarzyna Kenig (ŁKS), Ewelina Kobryń (Wisła Can-Pack Kraków), Sylwia Wlaźlak (PZU Polfa), Marta Żyłczyńska (Cukierki Odra Brzeg), Elżbieta Trześniewska (PZU Polfa), Olga Żytomirska (Cukierki Odra Brzeg), Edyta Koryzna (CCC Aquapark Polkowice), Edyta Krysiewicz (Cukierki Odra Brzeg).
  Trenerem zespołu gwiazd będzie Andrzej Nowakowski z ŁKS-u, a jego asystentem Wojciech Downar-Zapolski z Wisły.

  Sonda

  Czy MSPR Siódemka Miedź Legnica utrzyma się PGNiG Superlidze?

  • tak, mamy mocny skład i doświadczonego trenera (69%)
  • nie, kryzys wciąż nas nie opuścił (15%)
  • nie wiem (15%)